טיול לויטנאם | לצאת למסע במזרח הרחוק

ויאטנם טיול מאורגן | ויאטנם למטייל | ויאטנם למשפחות | ויאטנם מסלול

המזרח הרחוק הוא אחד מהמקומות הכי מסקרנים שיש וכשצריך לבחור בין טיול קצר לאחת ממדינות דרום אמריקה, טיול קצר לאירופה או טיול קצר למזרח הרחוק, ודאי טיול לויטנאם הוא זה שיהיה חלק מהדילמה בתור הנציגה של מזרח הרחוק.

טיול לויטנאם מספק לכל אחד חוויה עוצרת נשימה כאשר נופים מדהימים והיסטוריה מרתקת מתווספים לתרבות ומטבח מרתקים ושגרת חיים שונה לחלוטין.

בויטנאם יש את כל מה שמטייל צריך ואפשר לצאת לטיול בתור קבוצה מאורגנת כך שהזמן יהיה ממוצה בצורה הטובה ביותר או באופן עצמאי שם כל אחד יכול לבחור לעצמו איפה הוא יתעכב יותר.

להכיר את הג'ונגלים מקרוב

היכרות עם ג'ונגל הוא דבר שאי אפשר לחוות בכל מקום וטיול לויטנאם מספק ג'ונגלים מיוחדים ביותר שגם לאלו שכבר טיילו בג'ונגלים בחייהם, ודאי יספקו חוויה יוצאת דופן.

הג'ונגלים של ויטנאם סבוכים ומיוחדים ויש סיורים שיוצאים בכל יום. במהלך הסיורים אפשר להיחשף גם לנופים מדהימים, לאזורים בכדור הארץ שקשה מאוד להאמין כיצד אפשר לחיות בהם ולא מדובר רק על חיות אלא גם על בני אדם בשבטים וביישובים אותם כנראה תכירו מקרוב.

החיות שנמצאות בג'ונגל אמנם יכולות להיות מסוכנות אך עם מדריך מנוסה תוכלו להכיר תנינים, עכבישים ואפילו נחשים מקרוב ואם יתמזל מזלכם גם יגואר בכבודו ובעצמו.

טיול לויטנאם: היסטורי, תרבותי וקולינרי

ההיסטוריה של ויטנאם מיד תזכיר לנו את מה שאנו מכירים, מלחמת ויטנאם שהתנהלה בסוף שנות החמישים עד סוף שנות השישים אך ההיסטוריה שלה הרבה יותר עשירה ומרתקת מזה.

בטיול לויטנאם תלמדו להכיר את הצדדים שלא הכרתם במדינה ובכלל בתרבות של המזרח הרחוק עם דתות ואמונות אחרות, רוח תושבים שלא מזכירה את ישראל ובכלל את התרבות המערבית וגם מטבח שיכול להיות מאוד מעניין גם לא לחובבי המטבח האסיאתי.

המטבח הווייטנאמי טעים מאוד ומלבד העובדה שכדאי להיזהר עם החריף, זה הזמן להכיר כמה שיותר מסעדות מקומיות. חשוב לזכור שלמרות שטיול לויטנאם ברובו אמור להיות חיובי ולעבור ללא תקלות, חלק ניכר מהבעיות אנחנו יכולים לפתור בעצמנו תוך כיבוד האחר אך חשד מבוקר בו.

כדאי לנסות להימנע מעסקאות תמוהות ותמיד לדעת היכן אתם נמצאים ועם מי להתעסק.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *